De commissies

Tijdens het gehele carnavalsseizoen zijn diverse commissies actief. 

Zo houdt iedere commissie zich met een bepaalde activiteit bezig.

De commissies zorgen ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is voor die middag / avond.

De commissie voorzitter legt wel verantwoording af aan het bestuur.

 

Hoppertje/ Carnavalskrant   Minikermis
Hans Eg   Frank Kampen
jam.eg@quicknet.nl   info@classicboattours.nl
     
Website   Prinsverkiezing
Stefan Schouten   Bestuur

stefanschouten@quicknet.nl

  info@deharinghoppers.nl
Samantha de Wit    
samantha_de_wit@hotmail.com   Carnavalsparty
    Bestuur
Facebook   info@deharinghoppers.nl
Robert Wognum    
R_W_Wognum@hotmail.com   Ontvangst carnavalsparty
    Ria Kampen
Fotografie   ria.kampen@ziggo.nl
Stefan Schouten    
stefanschouten@quicknet.nl   Kleurplaten wedstrijd
    Masja Kranendonk-Rood
Sponsoring   masjarood@hotmail.com
Ans van der Hoogte    
jahes@hetnet.nl   Frisdisco
Robert Wognum   Mireille Kampen
R_W_Wognum@hotmail.com   mireilleregelt@gmail.com
     
Beamerpresentatie   Optocht/verkeer
Nils Fluiter   Andre en Marian Stolk
n.fluiter@ziggo.nl   stolkpa@quicknet.nl
     
Kleding Prins/ raad van 11   Kindermiddag
Jennifer Boes-Hammer   Bianca Maartens
jenniferhammer@quicknet.nl   bianca.maartens@gmail.com
Jolanda Roosendaal    
j.s.roosendaal@quicknet.nl   Borreluurtje
    Bestuur
Hofdames   info@deharinghoppers.nl
Margreet Mulder    
bj.mulder@quicknet.nl   Gemaskerd Bal
    Bestuur
Blaaskaken   info@deharinghoppers.nl
Blaaskaken    
deblaaskaken@live.nl   HH on Cruise
    Denise Kampen
Bouwploeg   Frank.denise@quicknet.nl
Bert Kampen    
b.kampen@quicknet.nl   Seniorenmiddag
    Jacco Dekkers
    jaccodekkers@hotmail.com
     
    Maandagavond
    Samantha de Wit
    samantha_de_wit@hotmail.com
     
    Bezoek verzorgingshuizen
    Mechie Gronheid
    gronheid@quicknet.nl
     
    Afsluitavond
    Bestuur
    info@deharinghoppers.nl
     
    Bowlen
    Bestuur
    info@deharinghoppers.nl